Gázszagot érez?

Állásajánlatok

Junior pénzügyi munkatárs munkatársat keresünk

A munkavégzés helye: Budapest

Milyen feladatok várják az új kollégát?

  • A Társaság hosszú-, közép- és rövidtávú pénzügyi terveinek elkészítése, kiértékelése
  • Pénzügyi műveletek pénzforgalommal kapcsolatos tervezése, elemzése
  • Pénzforgalommal kapcsolatos, hitelfelvételhez és betételhelyezéshez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Pénzügyi biztosítékok kezelése
  • Bankszámlák és postai állományok lekérdezése, konvertálása
  • Kockázati politika és folyamatok nyomon követése, ellenőrzése
  • Kintlévőségi riportok elkészítése, adatok elemzése
  • Adatszolgáltatások teljesítése

Mik a munkakör betöltésének a feltételei?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • Tervező, elemző készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát 2021-05-15-ig küldje el az alább e-mail címre:

Levelezési cím és e-mail

hr@tigaz.hu

Álláshirdetés letöltése PDF-ben

Tájékoztatjuk, hogy a pályázatában megadott személyes adatait a – a pályázata benyújtásával adott hozzájárulása alapján - a Társaságuk a „Potenciális munkavállalókra vonatkozó adatkezelési tájékoztatójában” foglaltak szerint kezeli, amely megtaláható weboldalunkon: